Понеділок, 02.10.2023, 07:06

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

 

02.12.2015 року селищний голова Хоміцький В.А. провів особистий виїзний прийом громадян у с. Малахове. Насущні проблеми села сільського населення треба знати та вирішувати, ніяк інакше, як особисто. Так і зробив Валерій Альбінович на початку своєї служби громаді, розпочавши з візиту до Малахівської ЗОШ. Там його любʼязно зустріла директор – Григоренко Тетяна Василівна, провевши міні-екскурс коридорами школи. Ознайомила його директор із нагальними потребами освітнього закладу – необхідністю замінити вікна для збереження тепла в кабінетах, поповнення бібліотечного фонду для школярів та проблем найближчого часу – новорічних свят. Хоча Малахівська ЗОШ не є підпорядкованим структурним підрозділом Березанської селищної ради, голова пообіцяв, в межах можливостей бюджету, допомагати школі. «Діти – наше майбутнє, ми просто зобовʼязані їм допомогти», - такими словами запевнив у подальшій співпраці селищний голова Тетяну Василівну.

Після школи Хоміцький Валерій Альбінович завітав до місцевої сільської бібліотеки, яка знаходиться в одному приміщенні з Малахівським фельдшерсько-акушерським пунктом. В прохолодній бібліотеці одразу повіяло запахом друкованих видань та мудрістю очей бібліотекаря Кузьмич  Любов Михайлівна. вона також показала свої «багатства» та пожалілася селищному голові. Дивно виявилось, але по проекту газифікації будівлі ФАПу, чомусь оминули приміщення бібліотеки, хоча і знаходяться вони в одній «коробці». Внести зміни до проекту, за словами голови, не є суттєвою проблемою, у майбутньому ця проблема може вирішитись при бажанні обох сторін та реальній можливості бюджету фінансувати такі витрати. Але допомогти – то є святе. Двері в читальний зал за словами Любов Михайлівни були взагалі відсутні, альтернативою стали старенькі дверцята з дому. Бібліотечний фонд дуже рідко оновлюється, хоча від читачів немає відбою, як дорослих, так і школярів. Селищний голова запевнив господиню книжкового храму, що якщо стукати, то їй відчинять, в даному випадку мається на увазі допомога селищної ради.

Не можна було оминути й Малахівський ФАП. Тут було вже досить тепло і затишно. Хоча приміщення й старе, але такі господині-лікарки як Манзик Вікторія та Пришляк Катерина дотримують лікарняну санітарію, чистоту та порядок. Приємно було глянути, адже нещодавно спонсори допомогли зробити тут косметичний ремонт. Ліки та вакцини тут завжди в наявності, привітні медсестри готові допомагати людям самовіддано навіть цілодобово.

Вже о 10 годині цього ж дня в приміщенні Малахівського СБК зібралось близько двох десятків люду, яким кортіло познайомитись із новообраним головою та розповісти біди в канун зимового періоду. В першу чергу цікавило людей чому цього річ, як вже склалось доброю традицією попереднього голови, їх не забезпечили дровами. А тих, кому дісталось наприкінці жовтня, не вистачило навіть до самої зими і морозів. Громада відверто зізналась, що готові самі вийти з технікою, аби тільки мати дозвіл лісництва та паливно-мастильні матеріали. У цьому напрямку селищний голова рекомендував звертатись до депутатів та у співпраці плідно підготуватися до зими, адже вона може бути досить непередбачуваною як минуло річ. Найактивніша чоловіча половина присутніх – Карпенко Андрій Миколайович, Яскевич Віктор Семенович, Теличко Іван Петрович, наполягала, що готові допомогти і своїм односельцям, і собі напиляти дров, аби тільки їх підтримала у цьому плані селищна рада. Заперечень стосовно цього у селищного голови не виникло і він пообіцяв у найкоротші терміни вирішити це термінове питання. Серед прохань громади був і туалет на кладовищі в с. Малахове, полагодження вуличного освітлення по вул. Короленка в с. Марківка, на що Хоміцький В.А. пообіцяв відреагувати та вжити заходів. Багато питань від населення звучало таких, які не входять до компетенції Березанської селищної ради, тобто бізнесові. Молодь наполягала на відкритті кафе чи бару біля клубу для свого дозвілля, люди поважніші бідкалися, що в с. Попільне немає продуктового чи господарчого магазину, мусять їздити аж в Березанку чи пішки йти в с. Малахове (3 км) за буханкою хліба. А їздити до райцентру особливо немає чим, єдина рейсова маршрутка Комісарівка-Березанка, яка проходить повз села, постійно переповнена.

Познайомившись, поспілкувавшись та поділившись проблемами, малахівці попрощались з Березанським селищним головою Хоміцьким Валерієм Альбіновичем, який обіцяв такі зустрічі віч-на-віч з громадою проводити частіше.

На прийомі побувала

Наталія Соловйова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (06.01.2016)
Переглядів: 361 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content