Вівторок, 27.02.2024, 19:32

Березанська селищна рада

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Рішення сесії » Виконавчий комітет

Рішення виконавчого комітету № 75 від 24.11.2017 року
30.11.2017, 10:30

БЕРЕЗАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Центральна , 86, смт. Березанка, 57401, тел. (05153) 2-13-10, факс 2-13-43

E-mail: radabrz2017@ukr.net Код ЄДРПОУ 04376624

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24.11.2017.                                                                                                                                                      № 75

 

Про стан військового обліку на

території Березанської селищної ради

(с. Андріївка, с. Попільне,

с. Малахове, с. Марківка)

 

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування» , ст. 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Закону України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» , Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.202016 р. № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та заслухавши інформацію діловода селищної ради Лозебної Н.В. виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

 1. З метою забезпечення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних виконавчі комітети сільських, селищних та міських рад діловоду селищної ради Лозебній Н.В. здійснювати :

 

  1. Взяття на військовий облік громадян, які прибули на нове місце проживання до адміністративно-територіальної одиниці, що обслуговується виконавчим комітетом селищної ради, тільки після їх взяття на військовий облік у районному військовому комісаріаті.

 

  1. Зняття з військового обліку громадян після їх вибуття в іншу місцевість до нового місця проживання тільки після їх зняття з військового обліку в районному військовому комісаріаті.

 

  1. Виявлення призовників і військовозобов’язаних, які проживають на території, що обслуговується виконавчими комітетами селищної ради, і не перебувають в них на військовому обліку, взяття таких працівників і військовозобов’язаних на персонально-первинний облік та направлення до районного військового комісаріату.

 

  1. Постійний контроль за виконанням заходів підготовки до приписки призовних дільниць, дотриманням правил військового обліку проведення роз’яснювальної роботи серед громадян України про виконання обов’язків щодо військового обліку.

 

  1. Своєчасне оповіщення військовозобов’язаних та призовників повістками для явки в військовий комісаріат (с. Андріївка, Попільне, Малахове, Марківка).

 

  1. Постановку на військовий облік призовників та військовозобов’язаних – постійно

 

  1. Інформаційну роз’яснювальну роботу серед військовозобов’язаних щодо військової служби за контрактом та військового резерву.

 

  1. Своєчасне виконання розпорядження військового комісара стосовно оповіщення військовозобов’язаних, які підлягають на мобілізацію .

 

  1. Постійну взаємодію з військовим комісаріатом з питань строків та способів звірки даних карток первинного обліку військовозобов’язаних та призовників з обліковими даними військового комісаріату внесення відповідних змін до них.

 

  1. Надавання звітів до військового комісаріату про внесення змін до облікових даних військовозобов’язаних призовників – щомісяця, щорічно.

 

  1. Ведення оновлення карток первинного обліку військовозобов’язаних та призовників від 16 років до 60 років.

 

  1. Облік та зберігання документів книг, і журналів військового обліку здійснюється відповідно до типової Інструкції з діловодства.

 

  1. Звіряння даних карток первинного обліку з обліковими картками призовників і військовозобов’язаних, які зберігаються в військовому комісаріаті, результати заносяться до журналу звірок, та перевірок.

 

 

                                                 Селищний голова                                                  В. А. Хоміцький

 

 

Інформація про стан військового обліку на території Березанської селищної ради (с. Андріївка, с. Попільне, с. Малахове, с. Марківка)

 

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування» , ст. 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Закону України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» , Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.202016 р. № 921 « Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних». За 2017 рік в Березанській селищній раді:

  • на обліку перебуває 138 військовозобов'язаних і

призовників.

 

  • було взято 32 чол. на військовий облік громадян, які прибули на нове місце проживання до адміністративно-територіальної одиниці, що обслуговується виконавчим комітетом селищної ради, тільки після їх взяття на військовий облік у районному військовому комісаріаті;

 

  • було знято 24 чол. з військового обліку громадян після їх вибуття в іншу місцевість до нового місця проживання тільки після їх зняття з військового обліку в районному військовому комісаріаті;

 

  • оформлено 5 справ юнаків 2001 року народження для приписки до призовної дільниці Березанського РВК

 

  • виявлено 8 призовників і14 військовозобов’язаних, які проживають на території, і не перебувають в них на військовому обліку, обліковано їх на персонально-первинний облік та направлено до районного військового комісаріату.

 

  • здійснювали постійний контроль за виконанням заходів підготовки до приписки призовних дільниць, дотриманням правил військового обліку проведення роз’яснювальної роботи серед громадян України про виконання обов’язків щодо військового обліку.

 

  • своєчасно оповіщали військовозобов’язаних та призовників повістками для явки в військовий комісаріат (с. Андріївка, Попільне, Малахове, Марківка).
  • проводили інформаційну роз’яснювальну роботу серед військовозобов’язаних щодо військової служби за контрактом та військового резерву.

 

  • своєчасно виконували розпорядження військового комісара стосовно оповіщення військовозобов’язаних, які підлягають на мобілізацію .

 

  • підтримували постійну взаємодію з військовим комісаріатом з питань строків та способів звірки даних карток первинного обліку військовозобов’язаних та призовників з обліковими даними військового комісаріату внесення відповідних змін до них.

 

  • надавали звіти до військового комісаріату про внесення змін до облікових даних військовозобов’язаних призовників – щомісяця, щорічно.

 

  • проводили постійно оновлення карток первинного обліку військовозобов’язаних та призовників від 16 років до 60 років.

 

  • здійснювали облік та зберігання документів книг, і журналів військового обліку відповідно до типової Інструкції з діловодства.

 

  • особи виконавчих комітетів селищних рад, відповідальні за ведення військового обліку, у визначені графіком звіряння в строки відряджалися до військового комісаріату та проводили звіряння даних карток первинного обліку з обліковими картками призовників і військовозобов’язаних, які зберігаються в військовому комісаріаті, результати занесені до журналу звірок, та перевірок.

 

 

 

                             Відповідальна

                             за ведення військового обліку                                                             Н. В. Лозебна

 

Категорія: Виконавчий комітет | Додав: berezanselrada
Переглядів: 278 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content