Вівторок, 05.12.2023, 00:32

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

День Соборності України!

Шановна громадо!

     За свою багатовікову історію український народ, обороняючи власні кордони, свободу й гідність, ніколи не спокушався на чужі землі, не намагався підкорити інших, не навʼязував їм своєї волі. Він завжди жадав миру, злагоди й братерства. Це кредо втілив у своїх творах безсмертний Кобзар, який бачив майбутнє України як велике обʼєднання словян. Щоб усі словяни стали добрими братами.

     День 22 січня з 1919 року є й залишається всенародним святом волевиявлення українців на проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Його вплив на розвиток національно-політичних процесів в Україні неможливо переоцінити – він сформував підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України, утвердження її національної ідеї.

     Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови  заможної України.

      У цей доленосний час активного становлення нашої державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього.

      Сьогодні, як ніколи ми знаємо ціну миру на українській землі. Події на Сході країни лише вкотре підтверджують, що лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу.


Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!


 

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (22.01.2016)
Переглядів: 259 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content