Понеділок, 02.10.2023, 05:38

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

До уваги населення селищної ради!

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішення Березанської селищної ради « Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березанської селищної ради на 2019 рік », «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Березанської селищної ради», «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на 2019 рік на території Березанської селищної ради», «Про встановлення ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території Березанської селищної ради на 2019 рік».

Розробник – виконавчий комітет Березанської селищної ради Миколаївської області.

Основною метою прийняття регуляторних актів є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2019 рік.

Дані проекти розроблені з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку населених пунктів Березанської селищної ради.

Проекти рішень Березанської селищної ради та аналіз їх регуляторного впливу буде розміщено 21.05.2018 року на офіційному сайті Березанської селищної ради berezanselrada.at.ua

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 57401, Миколаївська обл., Березанський р-н, смт Березанка, вул.Центральна 86

 

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (18.05.2018)
Переглядів: 243 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content