Понеділок, 02.10.2023, 07:43

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

До уваги населення селищної ради!

Спільні зусилля на шляху соціалізації та підтримки у вирішенні питань

стосовно потреб молодої сім’ї.

 

Працівниками Березанського районного сектору з питань пробації в оперативному режимі було зібрано характеризуючи матеріали стосовно молодої сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Так, 07 червня 2018 року на базі Березанського РС ПП відбулася зустріч суб’єктів пробації з представниками урядових та громадських організацій.


Головним поштовхом для організації даної зустрічі стало те, що неповнолітня особа, яка перебуває на обліку в органі з питань пробації має на вихованні неповнолітню дитину та відповідно до свого фізіологічного та педагогічного розвитку не володіє достатніми навичками виховання та розвитку немовля. З цією метою до заходу було залучено спеціаліста Березанського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Кліщенко К.О., яка надала чіткі рекомендації, що дають можливість батькам підвищувати свій виховний потенціал, набути вміння розпізнавати свої особисті емоції та контролювати їх, розширити свої виховні навичка, які допоможуть виховати дитину у гармонії і без насильства.

Також було залучено спеціаліста з Березанської центральної районної лікарні, яка надала консультації з питань збереження і зміцнення здоров’я; формування ідеології здорового способу життя й подолання шкідливих звичок. Формування сексуальної культури і навичок захищених статевих відносин. Профілактика туберкульозу, венеричних захворювань, ВІЛ/СНІДу.

В ході зустрічі - начальник Березанського бюро безоплатної правової допомоги Бенедюк Л.О., надала інформаційні та юридичні послуги в межах своєї компетенції. Учасникам зустрічі було роздано буклети в яких містилась інформація стосовно вищевказаних організацій та послуг, які вони надають.

Найгостріше питання постало у відсутності постійного місця роботи членів родини, що в свою чергу призвело до складного матеріального та побутового становища, а внаслідок і потреби в додаткових коштах

Зважаючи на всі перелічені проблемні питання дану Сімою було взято під соціальний супровід Березанським РЦСССДМ, з метою мінімізації складних життєвих обставин.

По завершенню зустрічі працівники уповноваженого органу з питань пробації за підтримки приватного підприємця – депутата Березанської селищної ради Половець Олени, вручили молодій сім’ї дитячі речі відповідно до віку та сезону, а також засоби особистої гігієни для немовля.


Не оминув проблеми родини і волонтер органу з питань пробації – голова Березанської районної ради ветеранів, член виконкому Березанської селищної ради - Зінін М.О., який надав спонсорську підтримку у частковому забезпечені родини першочерговими продуктами харчування.

 

Березанський районний сектор з питань пробації

 

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (11.06.2018)
Переглядів: 231 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content