Вівторок, 05.12.2023, 00:10

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

Поїздка селищного голови до столиці

Поїздка селищного голови до столиці

23 січня 2016 року селищний голова Хоміцький В.А. в складі делегації Миколаїської області взяв участь в загальних зборах (конференції) уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України. Витрати на поїздку делегації до м. Київ були профінансовані міжнародною організацією USAID.

На засіданні Загальних зборів (Конференції) АМУ були розглянуті питання основних напрямків діяльності та децентралізації органів місцевого самоврядування. Посол Сполучених Штатів Америки Джеффі Р.Пайєтта ознайомив присутніх з проектом «Розробка курсі на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».

В загальних зборах взяли участь перші особи та керівництво держави – Президент України П.О.Порошенко, голова Верховної Ради України В.Б.Гройсман, голова Київської міської державної адміністрації В.В.Кличко, виконавчий директор Асоціації міст України М.В.Пітцик та інші. Берзпосередньо, Президент України у своїй промові закцентував увагу на основних завданнях очільників мільских та селищних рад  щодо покращення соціально-економічного становища  громад та закликав до спільної роботи над втіленням децентралізації у життя.

Селищний голова Хоміцький В.А., в свою чергу, був задоволений таким візитом, оскільки  мав змогу поспілкуватись із колегами з усіх куточків України. За словами Валерія Альбіновича, зустріч його лише вкотре надихнула до активної та продуктивної роботи на благо громади.

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (28.01.2016)
Переглядів: 332 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content