Вівторок, 05.12.2023, 01:08

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

Рейд-перевірка Березанського Центрального Ринку

     

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

На чергове засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради одним із питань готується винесення проблемних питань Березанського Центрального Ринку, про роботу якого доповідатиме директор – Комар О.А.

     З метою вивчення даного питання, 11.02.2016 року, членами виконавчого комітету та працівниками селищної ради було здійснено рейд-перевідку торгового павільйону, приміщення лабораторії, засолочного цеху в ринковий день (четверг), умов здійснення торгівлі та дотримання санітарних норм. В ході перевірки було виявлено, що для реалізації сільськогосподарської продукції створені всі необхідні умови. За якістю товару щодня стежить завідуюча лабораторією Ветеринарно-санітарної експертизи Редченко Т.В., яка має відповідну фахову вищу освіту та досвід роботи більш ніж 10 років.

 

    

 

     Проблемним питанням досі залишається торгівля свіжими продуктами (мʼясо, риба, молочні вироби, хліб) на Привокзальній площі. Безліч разів, проводячи перевірки спільно із Березанським РВ поліції, і пояснюючи торговцям всю загрозу здійснення такої стихійної торгівлі, їм було рекомендовано пройти санітарну експертизу та перейти до торгового приміщення. Не на довго вони там затримувались, адже, як стверджують самі продавйці, більшість людей вже знають їх місце на Привокзальній площі і не йтимуть до павільйону. Чи то боючись конкуренції, чи будучи не впевненими за якість власного товару та в гонитві за більшим виторгом, вони не розуміють всю небезпеку, на яку наражають власних клієнтів та їх сімʼї з усього району. Метою органів місцевого самоврядування є спроба допомогти КП «ЦРинок» у впорядкуванні такої торгівлі, яка буде і безпечною, і не порушуватиме законодавство. Невже не зрозуміло, що головне не кількість проданого товару та матеріальна користь, а життя, здоровʼя та повага односельців!?

     З цією метою питання буде розглянуто на черговому виконкомі селищної ради в середу (17.02.2016 року). Про подальше вирішення цього питання читайте згодом на сайті.

В перевірці взяла участь

Соловйова Н.Ю.

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (11.02.2016)
Переглядів: 301 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content