Понеділок, 02.10.2023, 07:19

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

Сходка жителів с. Марківка

Сходка жителів с. Марківка

12.01.2016 року відбулася сходка жителів с. Марківка, за участі селищного голови Хоміцького В.А. та спеціаліста селищної ради із соціальної роботи та звʼязків з громадськістю Матвієнко Н.П. На порядку денному стояли наступні питання:

1. Забезпечення населення дровами на опалювальний сезон 2016 року.

2. Необхідність та порядок оформлення житлових субсидій.

3. Інше:

- вибори старости села;

- створення робочих місць (ремонт взуття, ремонт побутової техніки, перукарня);

- умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Колективною більшістю люди скаржилися, що в них немає чим обігрівати домівки, адже, нагадуємо, що с. Марківка є єдиним не газифікованим населеним пунктом у селищній раді. Для виходу з такої ситуації селищний голова запропонував посильну допомогу мешканцям у вигляді дизельного палива, бензину, бензопил та автомобіля із шофером, а також дозволу лісничого провести вирубку сухостою у ближлежачих лісосмугах. Залишилися дрібниці – трактор з причепом та ініціативна група чоловіків, які б виконали дані роботи та забезпечили себе та своїх односельців «теплом» на зиму. Це питання вирішилось досить швидко, і вже, за попередньою домовленістю, з 18 січня (з дозволу погодних умов) почнеться заготівля дров. 24 двори, які до цього не отримували твердого палива (дров) взагалі, отримають його першочергово, а також додатково довезуть сімʼям, в яких виховуються неповнолітні діти та одиноко проживаючим. На наступний рік селищний голова  пообіцяв, що родинам з числа марківчан, які не в змозі будуть себе самостійно підготувати до опалювального сезону 2016-2017, буде надано матеріальну допомогу. Це дасть їм змогу самостійно обрати вид палива на зиму та завчасно підготуватися до холодів.

З другого питання, соціальний працівник Матвієнко Н.П. задала громаді риторичне запитання – Чому не оформлюєте субсидії? З усіх жителів с. Марківка лише 5 оформило житлову субсидію, із яких одному вже призначено субсидію на опалювальний сезон. Село досить невеличке, але для кількості 48 будинків, 5 – це мало. Це все ж таки якась додаткова, тим паче державна допомога, то чому б нею не скористатись?

У звʼязку з тим, що депутат за округом №7 Кадімов С.М., до якого і входить село Марківка не проживає поруч зі своїми виборцями, тому з метою оперативного вирішення проблем,  обрали старосту села. Матвієнко запропонувала кандидатуру Карпенка А.М., з чим односельці не вагаючись погодились. На допомогу йому обрали молодого замісника – Григоренко Наталію. Також під час дискусії соціальний робітник закликала сільських жителів, більшість з яких пенсіонери та безробітні, не сидіти склавши руки, по можливості, розвивати у своєму селі сферу надання послуг. Наприклад, ремонтувати взуття чи побутову техніку, надавати послуги перукаря в себе дома, задля якої ні якої «копійки» на своє проживання.

Вже на кінець візиту до с. Марківка селищний голова Хоміцький В.А. та спеціаліст селищної ради із соціальної роботи та звʼязків з громадськістю Матвієнко Н.П. відвідали сімʼї зі складними життєвими обставинами, щоб переконатись, що в них все гаразд та чи готові вони до зими. Після візитів будуть прийняті заходи щодо покращення житлово-побутових умов сімей у найближчий час.

На зустрічі побувала

Наталія Соловйова

 

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (15.01.2016)
Переглядів: 338 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
idth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Имя *:
Email:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content