Вівторок, 27.02.2024, 18:34

Березанська селищна рада

Підрозділи
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Селищна рада » Селищна рада

Засідання постійної комісії селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 Спільне  засідання  постійних комісій

03.02.2016

1.Про встановлення ставок  земельного податку  та орендної плати за землю на території Березанської селищної ради.

                                        Доповідач : Бакалова Є.І.- головний бухгалтер   селищної ради.

2.Про внесення змін до бюджету Березанської селищної ради.

                      Доповідач :Бакалова Є.В- головний бухгалтер селищної ради

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Семененко Сергію Петровичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка) в  смт. Березанка  вул. Леніна,112 в межах території Березанської селищної ради.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України  Феник Івану  Федоровичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка) в  смт. Березанка  вул.   Новосельська,49  в межах території Березанської селищної ради.

5. Про упорядкування адресного господарства житлового будинку розташованого в межах Березанської селищної ради  село  Малахове вул. Карла Маркса, Березанського району, Миколаївської області , який  належав (покійному) Федчак Леоніду Михайловичу.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Релігійній громаді Української  Православної Церкви Київського  патріархату в смт.Березанка  Березанського району, Миколаївської області ( Храм св'ятих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії) для будівництва  та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій  в смт. Березанка  по вул.. Леніна, 71  в межах території Березанської селищної ради Березанського  району, Миколаївської області.

7. Про внесення змін до рішення №15 від 25.04.2014 року  Про надання згоди на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9983 га в постійне користування для обслуговування будівель закладів охорони здоров'я, та соціальної допомоги, яка знаходиться за адресою  смт.Березанка вул..Новосельська,50 Березанській районній державній  лікарні ветеринарної медицини.

Категорія: Селищна рада | Додав: berezanselrada (10.02.2016)
Переглядів: 258 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Пошук
ПОГОДА
Block title
Block content